Drogi rodzicu! 

Jeżeli Twoje dziecko jeździ na hulajnodze i chciałoby nauczyć się nowych sztuczek to zdecydowanie najlepsze zajęcia w Polsce, żeby się podszkolić. Szkółek udzielamy od 2012 roku. Nasza kadra składa się z instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, pełnych pasji i zamiłowania do nauczania, stawiających przede wszystkim na bezpieczeństwo Waszych pociech i dobrą zabawę! 😊

Ej ziomek!
Twój kolega z klasy świetnie śmiga na hulajce i chciałbyś mu dorównać? Chcesz nauczyć się tailwhipa, barspina, backlipa? Chcesz zarazić się zajawką jeszcze bardziej, poznać nowych kumpli i przy okazji robić kozackie triki? Odezwij się do naszej Akademii, pomożemy! 🤟

od 2012 roku Akademia Hulajnogowa to

nowych hulajnogowych ziomali

pierwszych tailwhipów

minut zajawy

Zajęcia prowadzimy prawie w całej Polsce.  Wszelkie terminy, lokalizację oraz cenę ustala się bezpośrednio z instruktorem.

Na podstawie miejscowości wskazanej w formularzu zgłoszeniowym wyszukujemy i informujemy instruktora, który prowadzi zajęcia najbliżej danej lokalizacji, o chęci wzięcia udziału w zajęciach.

Po wypełnieniu i wysłaniu poniższego formularza zgłoszeniowego instruktor wyczynowej jazdy na hulajnodze skontaktuje się z Tobą drogą telefoniczną najszybciej jak to możliwe!

Prowadzimy zajęcia indywidualne, grupowe i imprezy urodzinowe. W miarę możliwości przez cały rok. 

Uczymy w Warszawie, Piasecznie i okolicach. Jeśli jesteś z daleka pomożemy poszukać instruktora w pobliżu! 

ZAJĘCIA GRUPOWE

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

URODZINY I EVENTY

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego, będące pierwszym krokiem do zapisania się na zajęcia, jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie danych osobowych zawartych w formularzu instruktorowi wyczynowej jazdy na hulajnodze. Jednocześnie wysyłając formularz akceptujesz: